Şartlar

Gorseller.com’u (her zaman bu şekilde anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve gorseller.com'a üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.
 1. Gorseller.com'a giren ve üye olan kullanıcılar e-posta adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. stokfoto.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.
 2. Kullanıcılar gorseller.com'a girdikleri bilgi ve içeriğin gizli veya kişiye özel bir bilgi olmadığını kabul eder. Herkese açık alanlara girilen bilgi ve içeriği, gorseller.com kullanabilme hakkını saklı tutar.
 3. Gorseller.com üyeliği sadece şu an için sadece kişisel profil oluşturmaya izin verir. Kurumsal profil oluşturmak için bizimle irtibata geçmeniz gereklidir. Ayrıca bu hesaplar başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda gorseller.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını silme yetkisini elinde bulundurmaktadır.
 4. Gorseller.com bir paylaşım platformudur. Sitemize üye olan sanatçılarımız / kullanıcılarımız bir başkasına ait eserleri gorseller.com'da paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğunu beyan eder. Aksi durumlarda doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan kullanıcı sorumludur. Gorseller.com, kullanıcının siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da yoktur.
 5. Gorseller.com kayıt olmuş olan kullanıcılar, kendilerine ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge, video veya resim yayınlayamazlar. Kategorilerde ve kişisel profillerde yayınlanan bütün görsel, vektör, ikon veya resimlerin, telif ve kullanım haklarının kendilerinde olduğunu beyan ve kabul eder.
 6. Telif hakkı kendinde olmayan bir görseli yükleyen kullanıcılar, yükledikleri görsellerden kendileri sorumludur. Bu tip durumlarda oluşabilecek yasal süreçler için kullanıcın kişisel bilgilerini talep eden Türkiye Cumhuriyeti devlet kurumlarına verilebilir.
 7. Bu sözleşmenin ihlali halinde, zarar görenin bütün kayıp ve tazminatlarını, siteyi kullanan ve ihlale yol açan kullanıcı karşılayacaktır.
 8. Gorseller.com kullanıcıları kendi yükledikleri şiddet içerikli, pornografik, terör propagandası ve/veya T.C. yasalarına ayrkırı her hangi bir görsel paylaşmaları durumunda haklarında Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre işlem yapılabileceğini kabul eder. stokfoto.com yukarıda belirtilen özelliklerde görsellerin sisteme yüklenmesine asla izin vermez.
 9. Gorseller.com Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tam ve tümüyle uyduğunu beyan eder.
 10. Gorseller.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.
 11. Teknik aksaklıklardan dolayı (web barındırma veya yazılımsal) sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan gorseller.com sorumlu değildir.
 12. Gorseller.com, siteye üye olan kullanıcıların şahsi bilgilerini ve e-posta adreslerini, gorseller.com haricinde hiçbir kişi veya kuruma pazarlamayacağını, para veya başka bir takas karşılığında vermeyeceğini taahhüt eder.