Hakkımızda


Gorseller.com Hakkında

Gorseller.com, Türkiye'deki fotoğraf sanatçılarını ve web / grafik projelerine görsel arayan tasarımcıları bir araya toplayan yeni nesil bir paylaşım platformudur. Websitemizde yer alan tüm görseller profesyonel sanatçılar tarafından hazırlanmış ve ücretsiz kullanıma açık olarak sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Türkiye'den binlerce sanatçıya, blog yazarına, web ve grafik tasarımcısına bugün ve her zaman özgürce kullanabilecekleri muhteşem görsellere erişmeleri için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Paylaşmanın gücüne inanan ekip üyelerimiz ile birlikte "Türkiye'nin ilk ve tek ücretsiz stok görselleri paylaşım platformu" olmanın gururunu yaşıyoruz.

Görseller.com, 2021 yılının Mart ayında amatör bir fotoğrafçının girişim projesi olarak yayın hayatına başladı. Sizlerin katkıları ile önümüzdeki yıllarda çok büyük bir aile olmayı umut ediyoruz.

Katkıda Bulunun

Görseller.com sitesinde paylaşım yapmak ücretsiz (Henüz üyelikler açılmadı). Hemen aşağıdaki butonu tıklayarak binlerce insan ile ücretsiz görsellerinizi paylaşabilir ve siz de gorseller.com ailesinin bir parçası olabilirsiniz.