Gizlilik

Bu beyan gorseller.com’un gizlilik politikasını içerir. Gorseller.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
stokfoto.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, gorseller.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Kullanım Politikası'ında belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Sitemizdeki görsel yükleme formları, üyelik formları, iletişim formlarında irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; websitemizde yapılan güncellemeler, kampanyalar ve reklam çalışmaları için tarafınıza gönderilen elektronik postalarda kullanılabilmektedir. Lütfen unutmayın; gorseller.com sizin lahsi bilgilerinizi ASLA 3. şahıslarla paylaşmaz. Gönderilen bu e-postalar websitemizin kullanılabilirliğini arttırabilmek adına yaptığımız bazı çalışmalar hakkında bilgiler sunmaktadır.
Gorseller.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postalar ile ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği; indirmiş olduğunuz görseller ile ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.
Gorseller.com üyelik iptal işleminizi [email protected] adresine email göndererek talep edebilirsiniz.
Ayrıca gorseller.com Türkiye Cumhuriyeti Kişisel Verilerin Korunması Kanununa koşulsuz şartsız uyduğunu kabul eder. İlgili mevzuat için tıklayınız.